ПИТАННЯ

АВТОМОБІЛЬНІ ФІЛЬТРИ
 

Який тип фільтруючого матеріалу використовується в фільтрі?

У фільтрах для машинного масла можуть використовуватися різні типи фільтруючого матеріалу. У більшості виробів застосовується гофрована або змішана целюлоза. У деяких фільтрах використовується синтетичне середовище (скло) або середовище яке містить скло (скловолокно).

Що таке мікронний клас?

Мікронний клас вказує на мінімальний розмір зважених часток, що проходять крізь фільтр, тобто являє собою фільтруючу здатність даного фільтра.

Як часто потрібно міняти фільтри?

Виробники фільтрів для післягарантійниої експлуатації випускають продукцію, що відповідає вимогам оригінального виробника. Тому використання неоригінального фільтра не впливає на рекомендації по міжсервісному обслуговуванню виробника оригінального фільтра.

Який тип різьби фільтра?

Тип різьби виробу може варіюватися. Зв’яжіться з нами для отримання докладної специфікації продукту.
ПРОМИСЛОВІ ФІЛЬТРИ
 

Який тип фільтруючого матеріалу використовується в фільтрі?

У фільтрах для машинного масла можуть використовуватися різні типи фільтруючого матеріалу. У більшості виробів застосовується гофрована або змішана целюлоза. У деяких фільтрах використовується синтетичне середовище (скло) або середовище яке містить скло (скловолокно).

Що позначають символи в маркуванні фільтрів Вашого виробництва?

На сам фільтр наноситься код дати виробництва. Це єдиний виробничий спосіб позначити дату виготовлення, а в деяких випадках і шифр заводу, що випустив цей фільтр.

Чи мають фільтри SAKURA «запобіжний» клапан?

Залежно від потреби конкретного автомобіля фільтр може містити перепускний клапан і / або анти-зливний клапан або не містити жодного з них. Рішення про застосування «запобіжного» клапана в тому чи іншому фільтрі приймає виробник оригінального двигуна. Зв’яжіться з нами для отримання докладної специфікації продукту.

У яких фільтрах SAKURA встановлюється пропускний клапан?

Пропускні клапани контролюють силу тиску між маслом, що надходить в фільтр і виходить через нього, та тиском масла, що проходить через фільтр. Масляні фільтри з вбудованими пропускними клапанами встановлюються для забезпечення необхідного тиску масла, визначеного виробником двигуна, і випробовуються на різних робочих температурах. Зв’яжіться з нами для отримання докладної специфікації продукту.
РАДІАТОРИ
 

Чи відповідають радіатори SAKURA габаритним і установленим виробниками розмірам?

Всі радіатори SAKURA повністю відповідають габаритним і установленим виробниками розмірам.

Чи проводяться випробування радіаторів SAKURA заводом-виробником? І які?

Завод SAKURA оснащений найсучаснішим обладнанням не тільки для виробництва радіаторів, але і для їх випробувань: радіатори проходять тести на вібрацію, температурні і імпульсні тести.

Які види радіаторів виробляються під брендом SAKURA?

Лінійка радіаторів SAKURA включає в себе мідно-латунні, мідно-латунні з пластиковим бачком, а також алюмінієві з пластиковими бачками і цельноалюмініевий.

Чи виробляються спортивні радіатори під брендом SAKURA?

Так, виробляються, і встановлюються в штатні місця, чим можуть похвалитися далеко не всі виробники спортивних радіаторів.

НАШІ КОНТАКТИ

Контакти та форма зворотнього зв'язку для будь-яких Ваших питань

Наша пошта

info@sakurafilters.com.ua

Телефон

+38 044 247 70 70
+38 098 474 70 70

Instagram

@sakurafiltersua

9 + 2 =

Бажаєте придбати фільтри SAKURA? Звернiться до нас!